תיקן גרמני - BLATELLA GERMANICA​

תיאור: אורכו של הבוגר 12-15מ"מ. צבעו חום בהיר. 2 פסי אורך כהים ובולטים על גבי הפרק הראשון של החזה. הבוגרים מכונפים, אך השימוש בתעופה נדיר. פעיל ומתרבה במשך כל השנה. מחזור חיים: בעל גלגול חסר, התפתחות דור 2-3 חודשים, הטלת הביצים בתיק בהיר ומאורך כ-6 מ"מ אורכו. בכל תיק 35-40 ביצים. נקבה יכולה לחיות 7-9 חודשים ולהטיל 5-9 תיקים הנישאים ע"י הנקבה עד לסמוך למועד גיחת הנימפות מהביצים. היכן נמצא החרק:  צמוד למגורי האדם, במטבחים, במפעלים ובמחסני מזון בהם יש מזון בשפע ומקומות מסתור רבים. מהווה מפגע תברואתי ואסתטי ועלולה להעביר חיידקי מעיים לאדם. מומלץ להדביר:   במבנים, במחסני מזון, במאפיות, במטבחים וכו'.    

תיקן אמריקאי - PERIPLANETA- AMERICANA

תיאור: אורך הגוף של הבוגר 3.0-4.5 ס"מ. צבעו חום אדמדם. גוף ארוך ובעל מחושים ארוכים מאוד, כנפיים מפותחות המאפשרות להם תעופה למרחקים וחדירה לבתים.  נפוץ מאוד בכל הארץ. ומלווה את האדם בכל אתרי פעילותו. פעיל כל השנה בעיקר באביב ובקיץ. מחזור חיים: לאתר ולמנוע את כל מקורות הדגירה בסביבת המבנה הנו תהליך מורכב ומשימה כמעט בלתי אפשרית. לתכשירי ההדברה הקיימים, משך פעילות קצר ביותר בשטח החיצוני ולפיכך יעילותם נמוכה ביותר. מומלץ להדביר:  במבנים ומערכות ביוב, במחסני מזון, במאפיות, במטבחים וכו'.  

 התיקן פסים חום

תיאור: אורך הגוף של הבוגר 15 מ"מ, צבעו חום צהוב בהיר עם פסי רוחב חומים על החזה ועל כנפי החפייה. גופו של הזכר צר משל הנקבה וכנפיו בולטות מעבר לקצה הבטן. כנפי הנקבה קצרות יותר, אינן מכסות את הבטן והיא חסרת כושר תעופה. פעיל בעיקר באביב ובקיץ. היכן נמצא החרק:  צמוד למגורי האדם, מחסנים. אוכל כל ובנוסף גם קרטון ונייר. נמצא בעיקר בתוך מגירות, מתחת לתמונות, ארונות בגדים, ספריות וכו'. מומלץ להדביר: במקום המצאות התיקנים       

...
...

תיקנים

שלח

שם

Thank You!

The form has been successfully sent.

תוכן ההודעה

טלפון

מייל

Jerusalem Pest Control

השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם​

לויס כלי נגינה

כתובת : דרך עכו 12 קרית ביאליק

שעות פעילות החנות : א'-ה'  11:00 - 20:00    ו'   10:00 - 14:00

טלפקס:  04-8724714

מייל: levismusical@gmail.com​

Jerusalem Pest Control   |   טלפון:  054-2001484 |מייל- jerusalem2227@gmail.com​